JAPEK

Oslavte s námi Světový den chleba

Dne 16. října se slaví nejen v České republice, ale v celém světě svátek základní lidské potraviny „Světový den chleba“, anglicky „Word Day of Bread“, který vyhlásila světová organizace řemeslných pekáren U.I.B.C.

 Hlavním cílem tohoto Dne chleba v naší zemi je informovat veřejnost o současném stavu výroby, prodeje a spotřeby chleba v České republice a tím propagovat kvalitní chléb, který je vyroben z tuzemských surovin. Pekaři chtějí vyzdvihnout jeho jedinečnost z hlediska výživy, přiblížit chléb spotřebiteli a následně tím vrátit chlebu úctu, vážnost a především hodnotu, jakou vždy měl. Pokud jde o český pekárenský trh, tak se z něj stal dle nabídky sortimentu jeden z nejvyspělejších v Evropě.

 V České republice se tento svátek chleba slaví již pátým rokem a litvínovská pekárna JAPEK s.r.o. se rozhodla v letošním roce tento významný svátek připomenout a představit všem lidem v našem okrese. Ve všech prodejnách JAPEKu bude dne 16. října probíhat ochutnávka vzorků tří nominovaných chlebů. Každý, kdo 16. října navštíví prodejny společnosti JAPEK s.r.o., bude moci zdarma chleby ochutnat a vybrat tak svého „favorita“.

     Pro čtenáře Mosteckého deníku je připravena možnost nejen hlasovat, ale také si zakoupit jeden ze tří nominovaných chlebů se slevou 50%, pokud si vystřihnou kupon, který je k tomuto článku přiložený a odevzdají ho u pokladny v prodejně JAPEK.

     Dále mají prodejny JAPEK připraveno překvapení pro všechny, kteří 16. října navštíví jakoukoliv prodejnu firmy JAPEK a to slevu ve výši 10 % na ten den zakoupené pečivo v této prodejně.

 

Informační leták ZDE

 

Zpět do seznamu aktualit
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.