JAPEK JAPEK JAPEK JAPEK JAPEK

PROFIL společnosti JAPEK

Janovská pekárna JAPEK navazuje na pekařskou tradici z roku 1959, kdy byla pekárna postavena. Zásobuje svými výrobky nejen své vlastní prodejny, ale i několik prodejen a obchodních řetězců v blízkém okolí. Společnost JAPEK má převážně regionální zacílení a dokonce působí v celém Podkrušnohoří.

Janovská pekárna JAPEK se zaměřuje na výrobu chleba tradičními postupy z přírodních kvasů a ve své nabídce má širokou škálu druhů chleba, od základního pšenično-žitného kvasového chleba po chleby z tmavých i speciálních mouk, dále balené či nebalené. Těsto má vysoký podíl žita. Díky tomu chléb z JAPEKU chutná stejně dobře, jako chleby, které se pekly před sto lety. Kvas je srdcem a zlatem každé poctivé a dobré pekárny. V JAPEKU tvoříme klasický žitný kvas základ většiny chlebů. Vedle tmavého chleba tzv. Šumavy jej najdete v Moskevském chlebu, Janovském bochníku, Výběrovém chlebu. Výroba je založena na tradičních recepturách a technologii tak, aby splňovala nejpřísnější požadavky na kvalitu a zdravotní nezávadnost všech výrobků. 

Naši mistři mají v portfoliu na 300 pekařských výrobků. Pečeme široký výběr chlebů, běžného i jemného pečiva, smažených i trvanlivých výrobků. Na přání umíme vytvořit či upravit výrobek na míru. Naší specialitou jsou diabetické výrobky, se kterými sklízíme dlouholeté úspěchy. V našem sortimentu výrobků můžete nalézt čerstvý chléb, pečivo slané i sladké, knedlíky vařené ve vodě, umíme zajistit zmražený sortiment pro vykrývání potřeb zákazníků v době svátků, víkendů či při nenadálých událostech.

Opakovaně bezproblémově procházíme mezinárodní certifikací kvality – HACCP, FSSC 22000:2010 zahrnující ČSN ISO 22000:2006, a jsme pravidelně oceňováni za kvalitu v odborných pekařských soutěžích.

V současnosti má společnost JAPEK několik prodejen v oblasti severních Čech. Naše prodejny můžou zákazníci navštívit nejen na našich hlavních pobočkách v daných městech, ale i v předkasové zóně v obchodních řetězcích Kaufland.

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.