JAPEK JAPEK JAPEK

PROFIL společnosti JAPEK

Janovská pekárna JAPEK navazuje na pekařskou tradici z roku 1959, kdy byla pekárna postavena. Zásobuje svými výrobky nejen své vlastní prodejny, ale i několik prodejen a obchodních řetězců v blízkém okolí. Společnost JAPEK má převážně regionální zacílení a dokonce působí v celém Podkrušnohoří.

Společnost JAPEK ročně upeče 2 900 000 bochníků chleba, z pecí každý rok putuje 62 000 000 rohlíků a denně vyváží 30 aut s čerstvým pečivem, aby bylo připraveno pro zákazníky vždy měkké a voňavé k snídani. Ročně rozvezeme 6 150 000 kilogramů všech druhů čerstvého pečiva. Pečivo vyrábíme ručně i s pomocí moderních strojů tradičními postupy a recepturami 200 lidí. Společnost sortiment neustále obměňuje a rozšiřuje.

Janovská pekárna JAPEK se zaměřuje na výrobu chleba tradičními postupy z přírodních kvasů a ve své nabídce má širokou škálu druhů chleba, od základního pšenično-žitného kvasového chleba po chleby z tmavých i speciálních mouk, dále balené či nebalené. Těsto má vysoký podíl žita. Díky tomu chléb z JAPEKU chutná stejně dobře, jako chleby, které se pekly před sto lety. Kvas je srdcem a zlatem každé poctivé a dobré pekárny. V JAPEKU tvoříme klasický žitný kvas základ většiny chlebů. Vedle tmavého chleba tzv. Šumavy jej najdete v Moskevském chlebu, Janovském bochníku, Výběrovém. Výroba je založena na tradičních recepturách a technologii tak, aby splňovala nejpřísnější požadavky na kvalitu a zdravotní nezávadnost všech výrobků.
Naši mistři mají v portfoliu na 350 pekařských výrobků. Pečeme široký výběr chlebů, běžného i jemného pečiva, smažených i trvanlivých výrobků. Na přání umíme vytvořit či upravit výrobek přesně na míru. Naší specialitou jsou diabetické výrobky, se kterými sklízíme dlouholeté úspěchy. V našem sortimentu výrobků můžete nalézt čerstvý chléb, pečivo slané i sladké, knedlíky vařené ve vodě, křehké trubičky, umíme zajistit bezlepkový program pro zákazníky se speciální dietou, zmražený sortiment pro vykrývání potřeb zákazníků v době svátků, víkendů či při nenadálých událostech.

Znovu jsme bezproblémově prošli mezinárodní certifikací kvality – HACCP, FSSC 22000:2010 zahrnující ČSN ISO 22000:2006, a jsme každoročně oceňováni za kvalitu v odborných pekařských soutěžích.

V současnosti má společnost JAPEK13 prodejen v oblasti severních Čech (Chomutov, Janov, Jirkov, Litvínov, Louny, Most a Žatec). Naše prodejny můžou zákazníci navštívit nejen na našich hlavních pobočkách v daných městech, ale i v předkasové zóně v obchodních řetězcích Kaufland.

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.